Літня шина Hankook Ventus Prime4 K135 235/55 R17 99V
Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Hankook Ventus Prime4 K135 235/55 R17 99V 235/55 R17 99 V 235/55 R17 103 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Ventus Prime4 K135 235/55 R17 99V
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hankook Ventus Prime 4 K135A ( 235/55 R17 99V 4PR SBL ) 1030183 | 560 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135A (235/55 R17 99V) 1030188 | 616 zł |
Opona Hankook 235/55R17 Ventus Prime4 K135A 99V - opony terenowe 1030183 | 542 zł |
Hankook Ventus Prime 4 K135A ( 235/55 R17 99V 4PR SBL ) | 567 zł |
Opony letnie 235/55R17 99V Ventus Prime4 K135 Hankook 2024 | 517 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Hankook Ventus Prime4 K135 235/55 R17 99V
Ціни на Hankook Ventus Prime4 K135 235/55 R17 99V |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime4 K135 235/55 R17 99V | від 497 zł | 8 пропозицій | ||
Hankook Ventus Prime4 K135 235/55 R17 103W | від 499 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →