Вантажна шина Hankook Smart Work DM09 13 R22.5 156K
Виберіть розмір вантажної шини
Hankook Smart Work DM09 13 R22.5 156K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Smart Work DM09 13 R22.5 156K
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Opona Hankook 13 R22.5 DM09 156/150 K M+S - opony ciężarowe 3001906 | 2 419 zł |
Hankook DM09 (13/ R22.5 156/150K) 3001906 | 3 252 zł |
Opona Hankook 13 R22.5 DM09 156/150K - opony ciężarowe 3002268 | 2 446 zł |