Стрем'янка Hailo 4393-801 69 см
Фото 6 |
Hailo 4393-801 46 см69 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hailo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hailo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hailo 4393-801 69 см
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hailo 4393-801-Mini drabina aluminiowa | 506 zł |
Hailo Drabina wolnostojąca jednostronna aluminiowa 3 stopniowa (4007126439 | 452 zł |
Hailo Składana drabina K30 3, 3 stopnie, 105 cm 4393-801 | 474 zł |
Składana drabina K30 3, 3 stopnie, 105 cm 4393-801 Lumarko | 715 zł |
Hailo K30 Aluminiowe stopnie domowe o pojemności 150 kg 3 stopnie 4393-801 | 491 zł |
Модификації Hailo 4393-801
Ціни на Hailo 4393-801 |
---|---|---|---|---|
Hailo 4392-801 46 см | від 307 zł | 3 пропозиції | ||
Hailo 4393-801 69 см | від 452 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →