Зимова шина Goodyear Ultra Grip Performance Plus 235/50 R20 104T
Відео 2Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Goodyear Ultra Grip Performance Plus 235/50 R20 104T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear Ultra Grip Performance Plus 235/50 R20 104T
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Goodyear UltraGrip Performance + ( 235/50 R20 104T XL EDT ) 583725 | 1 011 zł |
Goodyear UltraGrip Performance + (235/50 R20 104T) 585184 | 949 zł |
Opona Goodyear 235/50R20 ULTRAGRIP PERFORMANCE + 104 T XL - opony zimowe 5 | 939 zł |
Goodyear UltraGrip Performance + ( 235/50 R20 104T XL EDT ) | 1 023 zł |
Goodyear UltraGrip Performance + (235/50 R20 104T) 583725 | 995 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Goodyear Ultra Grip Performance Plus 235/50 R20 104T
Ціни на Goodyear Ultra Grip Performance Plus 235/50 R20 104T |
---|---|---|---|---|
Goodyear Ultra Grip Performance Plus 235/50 R20 104T | від 939 zł | 9 пропозицій | ||
Goodyear Ultra Grip Performance Plus 235/50 R20 104T Seal | від 1 059 zł | 2 пропозиції | ||
Goodyear Ultra Grip Performance Plus 235/50 R20 104T Seal VW | від 1 289 zł | 2 пропозиції | ||
Goodyear Ultra Grip Performance Plus 235/50 R20 104V | від 1 079 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →