Літня шина Goodyear EfficientGrip Performance 205/60 R15 91H
Відео 7Фото 8 |
Виберіть розмір шин
Goodyear EfficientGrip Performance 205/60 R15 91H 205/60 R15 91 H 205/60 R15 91 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear EfficientGrip Performance 205/60 R15 91H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Goodyear EfficientGrip Performance (205/60 R15 91H) 528396 | 618 zł |
Goodyear EfficientGrip Performance ( 205/60 R15 91H EVR ) | 611 zł |
Goodyear EfficientGrip Performance ( 205/60 R15 91H EVR ) 528396 | 604 zł |
Відеоогляди
Модификації Goodyear EfficientGrip Performance 205/60 R15 91H
Ціни на Goodyear EfficientGrip Performance 205/60 R15 91H |
---|---|---|---|---|
Goodyear EfficientGrip Performance 205/60 R15 91H | від 604 zł | 3 пропозиції | ||
Goodyear EfficientGrip Performance 205/60 R15 91V | від 509 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →