Літня шина Goodyear EfficientGrip 2 SUV 245/65 R17 111H
Відео 7Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Goodyear EfficientGrip 2 SUV 245/65 R17 111H 245/65 R17 111 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear EfficientGrip 2 SUV 245/65 R17 111H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
OPONY PNEUMATYCZNE GOODYEAR 245/65 R17 111H EFFICIENTGRIP 2 SUV XL 4038526 | 679 zł |
Goodyear EfficientGrip 2 SUV (245/65 R17 111H) 581676 | 739 zł |
Opona Goodyear 245/65R17 EFFICIENTGRIP 2 SUV 111 H XL - opony terenowe 581 | 692 zł |
Goodyear EfficientGrip 2 SUV ( 245/65 R17 111H XL EVR ) 581676 | 809 zł |
Відеоогляди
Модификації Goodyear EfficientGrip 2 SUV 245/65 R17 111H
Ціни на Goodyear EfficientGrip 2 SUV 245/65 R17 111H |
---|---|---|---|---|
Goodyear EfficientGrip 2 SUV 245/65 R17 111H | від 679 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →