USB-флешка GOODRAM Mimic 64 ГБ
Фото 5 |
GOODRAM Mimic 64Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації GOODRAM Mimic
Ціни на GOODRAM Mimic |
---|---|---|---|---|
GOODRAM Mimic 16 ГБ | від 32 zł | 3 пропозиції | ||
GOODRAM Mimic 32 ГБ | від 29 zł | 3 пропозиції | ||
GOODRAM Mimic 64 ГБ | від 38 zł | 3 пропозиції | ||
GOODRAM Mimic 128 ГБ | від 49 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →