SUP-борд Gladiator Elite 12'6"x32"T (2020)
Фото 5 |
Gladiator Elite 12'6"x32"T (2020) |
|
Подвійний посилений кант виконаний за технологією XStrong Edge. Шари з'єднані за технологією MSL. Матеріал дошки — двошаровий ПВХ.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gladiator 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gladiator.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Gladiator Elite 12'6"x32"T (2020)
Ціни на Gladiator Elite 12'6"x32"T (2020) |
---|---|---|---|---|
Gladiator Elite 11'4"x32" (2020) | від 3 600 zł | 1 пропозиція | ||
Gladiator Elite 11'6"x34" (2020) | від 3 299 zł | 2 пропозиції | ||
Gladiator Elite 12'6"x30"S (2020) | від 3 499 zł | 3 пропозиції | ||
Gladiator Elite 12'6"x32"T (2020) | від 3 490 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →