Genius NX-7010
Фото 6 |
Genius NX-7010 |
|
Стильна бездротова мишка з сімома варіантами яскравого колірного оформлення, чутливим оптичним сенсором високої роздільної здатності і тривалою автономністю. Позиціонується як продукт базової цінової категорії, призначений для використання з ноутбуками і персональними комп'ютерами. Характеризується компактними габаритами і хорошою ергономікою, яка забезпечує комфортний хват в долонях різних розмірів.
Мишка Genius NX-7010 оснащена якісним оптичним сенсором BlueEye з регульованою роздільною здатністю 800/1200/1600 dpi, що в півтора-два рази перевищує показники попереднього покоління бюджетних маніпуляторів. Стабільно функціонує на будь-яких типових робочих поверхнях. Без проблем забезпечує точне позиціонування курсору у професійних додатках (векторна/растрова графіка, 3D-моделювання, CAD/CAE-системи, обробка та редагування відео тощо).
Може успішно використовуватися в іграх всіх популярних жанрів (FPS MMO, MOBA, RPG, RTS). Для підключення до комп'ютера комплектується USB-приймачем, що працює у високочастотному діапазоні (2,4 ГГц) і гарантує стійкий зв'язок на відстані до 10 м. Компактні габаритні розміри і скромна вага 57 г полегшують транспортування і зберігання. Для живлення миші використовується один елемент типорозміру АА, енергії якого вистачить на 10 міс. роботи середньої інтенсивності.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Genius 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Genius.
Купити Genius NX-7010
Усі ціни 16 →Genius 31030114108 mysz NX-7010 czujnik BlueEye czarny | 82 zł |
Genius Mysz NX-7010, 1200DPI, 2.4 [GHz], optyczna, 3kl., bezprzewodowa, zi | 37 zł |
Mysz Genius NX-7010 (31030114109) | 39 zł |
Mysz Genius NX-7010 (31030114108) Zielona | 51 zł |
Genius Myš NX-7010, 1200DPI, 2.4 [GHz], optická, 3tl., bezdrátová, tyrkyso | 34 zł |