Літня шина General Grabber GT Plus 215/65 R16 98H
Відео 1Фото 5 |
Виберіть розмір шин
General Grabber GT Plus 215/65 R16 98H 215/65 R16 98 H 215/65 R16 102 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог General 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі General.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити General Grabber GT Plus 215/65 R16 98H
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
215/65HR16 GENERAL TL GRABBER GT PLUS FR Sep21 98H E 4032344004846 | 499 zł |
General Grabber GT Plus ( 215/65 R16 98H EVc ) 04490030000 | 427 zł |
General Grabber GT Plus ( 215/65 R16 98H EVc ) | 431 zł |
General Grabber GT Plus (215/65 R16 98H) 04490030000 | 434 zł |
Відеоогляди
Модификації General Grabber GT Plus 215/65 R16 98H
Ціни на General Grabber GT Plus 215/65 R16 98H |
---|---|---|---|---|
General Grabber GT Plus 215/65 R16 98H | від 427 zł | 4 пропозиції | ||
General Grabber GT Plus 215/65 R16 102V | від 519 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →