Ламінатор GBC Fusion 1100L A3
GBC Fusion 1100L A3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GBC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GBC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GBC Fusion 1100L A3
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GBC Fusion 1100L A3 AP-NISZ-GBC-003 | 479 zł |
Laminator GBC Fusion 1100L (4400747EU) | 471 zł |
GBC Laminarka, system BASIC, format maks. DIN A3 | 646 zł |
Gbc Laminator GBC Fusion 1100L A3 | 589 zł |
Laminator GBC Fusion 1100L, A3 | 559 zł |
Gbc Fusion 1100l A3 Laminator Posrebrzany 4400747EU | 486 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →