Тример GARDENA SmallCut Plus 350/23 9806-20
Фото 9 |
GARDENA SmallCut Plus 350/23 9806-20
Двигун:електричний (мережа)
Потужність:350 Вт
Ріжуча система:роторна
Ширина захоплення:23 см
Вага:1.8 кг
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Всі характеристики
Характеристики SmallCut Plus 350/23 9806-20
|
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA SmallCut Plus 350/23 9806-20
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gardena SmallCut Plus 350/23 9806-20 DO-EO-POD-GER-003 | 209 zł |
GARDENA Podkaszarka żyłkowa SmallCut Plus 350/23 | 250 zł |
Gardena Small Cut Plus 350/23 350w Electric Trimmer Przezroczysty 09806-20 | 209 zł |
Podkaszarka żyłkowa Gardena SmallCut Plus 350/23 09806-20 | 242 zł |
GARDENA Podkaszarka elektryczna SmallCut Plus 350/23, 350 W, 9806-20 | 235 zł |
Podkaszarka elektryczna GARDENA SmallCut Plus 350/23 9806-20 | Bezpłatny t | 247 zł |
Podkaszarka elektryczna GARDENA SmallCut Plus 350/23 9806-20 | Bezpłatny t | 216 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →