Жорсткий диск G-Technology G-Drive Pro SDPH51J-020T-MBAAD 20 ТБ
Відео 2Фото 3 |
G-Technology G-Drive Pro SDPH51J-020T-MBAAD 20 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G-Technology 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G-Technology.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації G-Technology G-Drive Pro SDPH51J-020T-MBAAD
Ціни на G-Technology G-Drive Pro SDPH51J-020T-MBAAD |
---|---|---|---|---|
G-Technology G-Drive Pro SDPH51J-004T-MBAAD 4 ТБ | від 1 699 zł | 1 пропозиція | ||
G-Technology G-Drive Pro SDPH51J-006T-MBAAD 6 ТБ | від 1 929 zł | 1 пропозиція | ||
G-Technology G-Drive Pro SDPH51J-012T-MBAAD 12 ТБ | від 3 149 zł | 1 пропозиція | ||
G-Technology G-Drive Pro SDPH51J-018T-MBAAD 18 ТБ | від 4 249 zł | 1 пропозиція | ||
G-Technology G-Drive Pro SDPH51J-020T-MBAAD 20 ТБ | від 4 549 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →