Dysk twardy G-Technology G-Drive Pro SDPH51J-020T-MBAAD 20 TB
Wideo 2Zdjęcia 3 |
G-Technology G-Drive Pro SDPH51J-020T-MBAAD 20 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog G-Technology 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele G-Technology.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje G-Technology G-Drive Pro SDPH51J-020T-MBAAD
Ceny na G-Technology G-Drive Pro SDPH51J-020T-MBAAD |
---|---|---|---|---|
G-Technology G-Drive Pro SDPH51J-004T-MBAAD 4 TB | od 1 699 zł | 1 oferta | ||
G-Technology G-Drive Pro SDPH51J-006T-MBAAD 6 TB | od 1 929 zł | 1 oferta | ||
G-Technology G-Drive Pro SDPH51J-012T-MBAAD 12 TB | od 3 149 zł | 1 oferta | ||
G-Technology G-Drive Pro SDPH51J-018T-MBAAD 18 TB | od 4 249 zł | 1 oferta | ||
G-Technology G-Drive Pro SDPH51J-020T-MBAAD 20 TB | od 4 549 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →