Комутатор Fortinet FortiSwitch 124F
Fortinet FortiSwitch 124F |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fortinet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fortinet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fortinet FortiSwitch 124F
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
FORTINET FortiSwitch 124F-POE - FS-124F-POE L2 przełącznik PoE z 24GE 4SFP | 4 955 zł |
FortiSwitch 124F - samo urządzenie FS-124F | 3 897 zł |
FortiSwitch 124F - samo urządzenie FS-124F | 3 900 zł |
FORTINET FortiSwitch 124F-FPOE - FS-124F-FPOE zarządzany przełącznik POE L | 4 842 zł |
Fortinet L2+ managed POE switch with 24GE + 4SFP+, 24port FS-124F-FPOE | 8 222 zł |
Модификації Fortinet FortiSwitch 124F
Ціни на Fortinet FortiSwitch 124F |
---|---|---|---|---|
Fortinet FortiSwitch 108E-POE | від 1 845 zł | 1 пропозиція | ||
Fortinet FortiSwitch 124E | від 2 632 zł | 1 пропозиція | ||
Fortinet FortiSwitch 124E-POE | від 3 392 zł | 2 пропозиції | ||
Fortinet FortiSwitch 124E-FPOE | від 6 893 zł | 1 пропозиція | ||
Fortinet FortiSwitch 124F | від 3 897 zł | 5 пропозицій | ||
Fortinet FortiSwitch 148E | від 4 752 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →