Спальний мішок FjallRaven Skule Three Seasons Reg (F62705)
Фото 6 |
FjallRaven Skule Three Seasons Reg 200x80 см, t 2 °C215x80 см, t 2 °C |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FjallRaven 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FjallRaven.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FjallRaven Skule Three Seasons Reg
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Fjällräven Kule - Three Seasons śpiwór czerwony 180 cm F62705-320 | 601 zł |
Śpiwór turystyczny Fjallraven Skule Three Seasons red - ONE SIZE | 464 zł |
Fjällräven Skule Three Seasons Sleeping Bag Czerwony Regular / Left Zipper | 454 zł |
Модификації FjallRaven Skule Three Seasons Reg
Ціни на FjallRaven Skule Three Seasons Reg |
---|---|---|---|---|
FjallRaven Skule Three Seasons Reg | від 454 zł | 4 пропозиції | ||
FjallRaven Skule Three Seasons Long | від 454 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →