Фітнес браслет
Fitbit Inspire 2
Фото 33 |
Fitbit Inspire 2
Дисплей:OLED
Корпус:пластик, 50
Сповіщення:вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр
Монохромний дисплей
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Inspire 2
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fitbit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fitbit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fitbit Inspire 2
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Smartband Google FITBIT Inspire 2 Czarny | 150 zł |
FITBIT by Google Inspire 2,Black/Desert Rose FB418BKCR | 499 zł |
Smartband Google FITBIT Inspire 2 Czarno-biały | 370 zł |
Smartband Google FITBIT Inspire 2 Czarno-biały FB418BKWT | 370 zł |
Smartband Fitbit Inspire 2 Różowy | 758 zł |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →