Вантажна шина Firestone TSP3000 235/75 R17.5 143J
Виберіть розмір вантажної шини
Firestone TSP3000 235/75 R17.5 143J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Firestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Firestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Firestone TSP3000 235/75 R17.5 143J
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Firestone TSP 3000 (235/75 R17.5 143/141J) 21734 | 2 175 zł |
Opona Firestone 235/75R17.5 TSP3000 143J - opony ciężarowe 21734 | 1 339 zł |
Opona Firestone 235/75R17.5 TSP3000 143J/144F M+S TRAILER - opony ciężarow | 1 229 zł |