Вантажна шина Firestone FS411 265/70 R19.5 140M
Виберіть розмір вантажної шини
Firestone FS411 265/70 R19.5 140M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Firestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Firestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Firestone FS411 265/70 R19.5 140M
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
FIRESTONE 265/70 R195 FS411 TLA R3PSF 140M SUMMER FIRAE0035 | 1 735 zł |
Opona Firestone 265/70R19.5 FS411 140M - opony ciężarowe 11082 | 1 449 zł |
Firestone FS 411 (265/70 R19.5 140/138M) 11082 | 2 322 zł |