Вантажна шина Bridgestone Duravis R-Steer 002 225/75 R17.5 129M
Фото 4 |
Виберіть розмір вантажної шини
Bridgestone Duravis R-Steer 002 225/75 R17.5 129M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Duravis R-Steer 002 225/75 R17.5 129M
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bridgestone R-Steer 002 (225/75 R17.5 129/127M) 10377 | 1 482 zł |
Opona Bridgestone 225/75R17.5 R-Drive 002 129M - opony ciężarowe 10374 | 1 282 zł |
Bridgestone R-Drive 002 (225/75 R17.5 129/127M) 10374 | 1 482 zł |
Opona Bridgestone 225/75R17.5 R-Steer 002 129/127M - opony ciężarowe 10377 | 1 288 zł |
Модификації Bridgestone Duravis R-Steer 002 225/75 R17.5 129M
Ціни на Bridgestone Duravis R-Steer 002 225/75 R17.5 129M |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Duravis R-Steer 002 225/75 R17.5 129M | від 1 282 zł | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Duravis R-Steer 002 235/75 R17.5 132M | від 1 409 zł | 2 пропозиції | ||
Bridgestone Duravis R-Steer 002 245/70 R17.5 136M | від 1 509 zł | 2 пропозиції |