Роликові ковзани Fila Madame Houdini
Фото 12 |
Fila Madame Houdini |
|
З амортизуючою п'ятою Zero Shock. Можливість встановлення 3 коліс діаметром 90 мм.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fila 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fila.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fila Madame Houdini
Усі ціни 35 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Fila Skate Houdini Inline Skates Czarny EU 37 010621085-4 | 622 zł |
Rolki damskie Fila Houdini 010621085 black/grey/salmon 37.5 | 688 zł |
Rolki Fila Madame Houdini rekreacyjne czarne r. 37.5 | 622 zł |
Rolki fitness damskie Fila Madame Houdini Black Grey Salmon 2022 38 | 1 046 zł |
Łyżworolki damskie Fila Madame Houdini 010619085| r.36,5 | 593 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →