Ліхтарик ExtraLink EFL-1138
Фото 9 |
ExtraLink EFL-1138 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ExtraLink 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ExtraLink.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ExtraLink EFL-1138
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Latarka LED Extralink Wili EFL-1138 EX.30790 | 79 zł |
Extralink Efl-1138 Wili - Latarka Led - wbudowany akumulator, 700lm | 77 zł |
Latarka LED Extralink Flashlight, 1000 lm, akumulatorowa | 78 zł |
Extralink, przenośna latarka taktyczna, EFL-1138 Wili, 700lm | 39 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →