Рюкзак Exped Cloudburst 25 25 л
Фото 19 |
Exped Cloudburst 25 15 л25 л |
|
Проклеєні шви, водонепроникна конструкція.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Exped 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Exped.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Exped Cloudburst 25 25 л
Усі ціни 20 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Plecak wodoszczelny z rolowanym zamknięciem Exped Cloudburst 25 l | 256 zł |
Plecak wspinaczkowy Exped Cloudburst 25 l navy | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA | 256 zł |
Plecak wodoszczelny z rolowanym zamknięciem Exped Cloudburst 25 gold | 330 zł |
Plecak wspinaczkowy Exped Cloudburst 25 l gold | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA | 256 zł |
Plecak wodoszczelny z rolowanym zamknięciem Exped Cloudburst | 256 zł |
ще 15 пропозицій
Модификації Exped Cloudburst 25
Ціни на Exped Cloudburst 25 |
---|---|---|---|---|
Exped Cloudburst 15 15 л | від 240 zł | 18 пропозицій | ||
Exped Cloudburst 25 25 л | від 220 zł | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →