Душова система Excellent Pi AREX.1281CR
Фото 11 |
Excellent Pi AREX.1281CR |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Excellent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Excellent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Excellent Pi AREX.1281CR
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Excellent Kolumna prysznicowa Excellent Pi czarny mat AREX.1281BL | 1 399 zł |
Excellent Pi zestaw prysznicowy ścienny z deszczownicą biały mat AREX.1281 | 1 649 zł |
PI Zestaw prysznicowy Rain, Biały | 1 649 zł |
Excellent Kolumna prysznicowa Excellent Pi biały mat AREX.1281WH | 1 399 zł |
Excellent Kolumna prysznicowa Excellent Pi chrom połysk AREX.1281CR | 1 229 zł |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →