Сумка для ноутбука EVERKI Versa Premium 17.3 17.3 " (EKB427BK17)
Фото 12 |
EVERKI Versa Premium 17.3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EVERKI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EVERKI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EVERKI Versa Premium 17.3 17.3 "
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Everki 95362 Versa - torba na laptopa premium - teczka pasuje do 40 cm EKB | 789 zł |
Torba Everki Versa Premium 17.3" (EKB427BK17) | 896 zł |
Torba na laptopa Everki Versa 17,3" | 809 zł |
Torba do laptopa EVERKI Versa Premium 17,3" | 850 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →