Мультипіч ETA Vista Digi 1168 90000 (ETA116890000)
Фото 9 |
ETA Vista Digi 1168 90000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ETA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ETA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ETA Vista Digi 1168 90000
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ETA Frytkownica na gorące powietrze Vista Digi I frytkownica o pojemności | 392 zł |
Frytkownica beztłuszczowa ETA Vista Digi 116890000 Air Fryer | 319 zł |
Frytkownica beztłuszczowa 4,3 l ETA Vista Digi 116890000 | 329 zł |
Eta Frytkownica beztłuszczowa 4,3 l ETA Vista Digi 116890000 | 329 zł |
ще 4 пропозиції