Кухонний комбайн ETA Gratussino Maxo II 0023 90080 білий
Фото 7 |
ETA Gratussino Maxo II 0023 90080 білий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ETA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ETA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ETA Gratussino Maxo II 0023 90080 білий
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ETA Robot planetarny ETA Gratussino M ETA002390080 | 1 299 zł |
Robot Planetarny Eta Gratussino Maxo Ii Eta002390080 | 1 399 zł |
ETA Robot planetarny GRATUSSINO MAXO II 002390080 | 1 629 zł |
ETA Gratussino Maxo II 1000W Maszynka do mielenia Szatkownica Blender kiel | 1 359 zł |
Robot planetarny ETA Gratussino Maxo II ETA002390080***SOLIDNY ROBOT, 5 LE | 1 199 zł |
Eta Robot planetarny ETA Gratussino Maxo II ETA002390080***SOLIDNY ROBOT, | 1 199 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →