Портативна колонка Esperanza Samba
Фото 14 |
Esperanza Samba |
|
Багатофункціональна бездротова колонка з акумуляторним живленням, вбудованим мікрофоном для функції гучного зв'язку, картридером, FM-діапазоном і USB-портом для підключення накопичувачів. Відрізняється невеликими розмірами, легкою вагою (190 г) та стильним зовнішнім дизайном корпусу з тканинною обшивкою динаміків. Її можна використовувати в квартирі та на прибудинковій території, брати із собою на прогулянки чи пікніки.
Позиціонується як продукт базової цінової категорії, орієнтований на економних користувачів, які бажають придбати не лише функціональний гаджет, а й просто гарну річ, здатну гармонійно вписатися у будь-який сучасний інтер'єр. Джерелом цифрового аудіосигналу для портативної акустичної системи Esperanza Samba може стати будь-який сучасний смартфон, планшет чи ноутбук. Підключення виконується за енергоефективним бездротовим інтерфейсом Bluetooth v4.2, здатним стабільно передавати дані на дистанцію до 10 м (ця модель позбавлена аналогового входу). Динамік, встановлений на лицьовій частині корпусу, створює гучне, досить деталізоване звучання. Його можливостей цілком достатньо для відтворення популярної музики, аудіокниг, подкастів та відтворення радіопередач. Вбудований акумулятор забезпечує 2-4 години автономного звучання.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Esperanza 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Esperanza.
Купити Esperanza Samba
Усі ціни 7 →Esperanza Głośnik Bluetooth FM Samba czerwony UGESPBEP000129R | 24 zł |
Esperanza Głośnik Bluetooth FM Samba czerwony 45995 | 30 zł |
Esperanza Głośnik Bluetooth FM Samba czerwony 45995 | 24 zł |
Głośnik Esperanza Samba czerwony (EP129R) | 21 zł |
Głośnik ESPERANZA EP129R Samba, Bluetooth | 23 zł |
Głośnik Bluetooth FM Samba czerwony | 48 zł |
EP129R Esperanza głośnik bt fm samba czerwony | 28 zł |