Очищувач повітря Esperanza Breeze EHP 001
Фото 4 |
Esperanza Breeze EHP 001 |
|
Очищувач має дві швидкості роботи.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Esperanza 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Esperanza.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Esperanza Breeze EHP 001
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Classic Accessories Esperanza EHP001 Oczyszczacz powietrza 45 Db Black Whi | 224 zł |
Esperanza Oczyszczacz Powietrza BREEZE HDESPOCEHP00001 | 158 zł |
Nabiurkowy Esperanza Breeze EHP001 czarny AGDM-OCZY-ESP-001 | 169 zł |
Oczyszczacz ESPERANZA EHP001 | 202 zł |
Esperanza Oczyszczacz Powietrza BREEZE 46438 | 158 zł |
Oczyszczacz powietrza ESPERANZA Breeze EHP001 | 155 zł |
Oczyszczacz Powietrza Esperanza Breze EHP001 | 196 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →