Струни Ernie Ball Slinky Nickel Wound Bass 5-String 45-130 (2836)
Ernie Ball Slinky Nickel Wound Bass 5-String 45-130 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ernie Ball 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ernie Ball.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ernie Ball Slinky Nickel Wound Bass 5-String 45-130
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ernie Ball Ernie Ball 2836 Regular Slinky P02836 | 126 zł |
Ernie Ball Regular Slinky 2836 Nickel Bass 5 String 45-130 EB2836 | 155 zł |
Struny do Gitary Basowej 5 Strunowej Ernie Ball 45-130 | 140 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →