Сканер Epson WorkForce DS-870 (B11B250401)
Відео 2Фото 7 |
Epson WorkForce DS-870 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Epson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Epson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Epson WorkForce DS-870
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Epson Workforce DS-870 skaner szary/antracyt B11B250401 | 3 705 zł |
Epson Skaner WF DS-870 A4 / A3(igłowanie) ADF100/130ipm/USB3.0 USEPSSWFDS8 | 3 591 zł |
Epson WorkForce DS-870 SK-EPS-136 | 4 299 zł |
Epson Skaner WF DS-870 A4 / A3(igłowanie) ADF100/130ipm/USB3.0 50287 | 3 794 zł |
Epson Skaner WF DS-870 A4 / A3(igłowanie) ADF100/130ipm/USB3.0 | 3 590 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості сканера Epson WorkForce DS-870:
- Ультразвуковий датчик для виявлення злиплих і склеєних сторінок
РекомендуємоПорівняти в таблиці →