Сканер Epson Perfection V39
Відео 18Фото 9 |
Epson Perfection V39 |
|
Швидкість сканування: 10 с (колір, A4, 300 dpi).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Epson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Epson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Epson Perfection V39
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
EPSON Skaner EPSON Perfection V39II CzarnyProsty w obsłudze i zasilany poprzez kabel USB skaner Epson Perfection V39Ii ma smukłą obudowę i został tak zaprojektowany, a... щеby zajmować jak najmniej miejsca. Zintegrowana podstawa zwiększa wszechstronność zastosowań. Można go bowiem używać zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej, co oznacza większą oszczędność przestrzeni. Dzięki rozdzielczości 4800 dpi oraz szybkim prędkościom skanowania, model V39Ii jest w stanie szybko produkować wysokiej jakości skany. Wykonany został w 30% z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu, co obniża jego wpływ na środowisko.Korz MediaMarkt.plПоскаржитись | 437 zł |
Skaner Epson Perfection V39IISkaner Epson Perfection V39II 4800 DPI Łatwo i szybko, zapisuj oraz udostępniaj obrazy i dokumenty za pomocą tego smukłego, n... щеiewielkiego skanera do użytku zarówno w domu, jak i biurze. Prosty w obsłudze i zasilany poprzez kabel USB skaner, ma smukłą obudowę i został tak zaprojektowany, aby zajmować jak najmniej miejsca. Zintegrowana podstawa zwiększa wszechstronność zastosowań. Można go bowiem używać zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej, co oznacza większą oszczędność przestrzeni. Dzięki rozdzielczości 4800 dpi oraz szybkim prędkościom skanowania, model V39II jest w stanie szybko produkować wysokiej jakości skany. Wykonany został w 30% z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu, co obniża jego wpływ na środowisko. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Wysoka rozdzielczość skanowania do 4800 dpi Tworzenie wysokiej jakości skanów zdjęć i dokumentów Zasilanie i łączność za pomocą USB Zasilacz sieciowy czy osobny przewód zasilający nie są potrzebne Zintegrowana podstawa do pionowego skanowania Oszczędność miejsca na biurku lub ladzie Mniejszy wpływ na środowisko Wykonany w 30% z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu Niewielki rozmiar i brak plątaniny kabli Zasilanie i łączność skanera V39II zapewniane są poprzez pojedynczy kabel USB, dzięki czemu na biurku nie ma plątaniny kabli. Urządzenie ma także wbudowaną podstawę, co sprawia, że można wygodnie skanować w poziomie lub pionie, w zależności od ilości miejsca na biurku. Wygoda Dzięki rozdzielczości 4800 dpi oraz wysokiej szybkości skanowania model V39II jest w stanie łatwo i szybko produkować wysokiej jakości skany. Dzięki oprogramowaniu Epson Easy Photo Fix nawet stare fotografie będą wyglądały perfekcyjnie. Program pozwala osiągnąć znakomite efekty dzięki opcjom usuwania kurzu, przywracania wyblakłych kolorów i korekcji podświetlenia. Nawet zeskanowane dokumenty będą wyglądać świetnie. Skaner V39II został bowiem wyposażony w funkcje umożliwiające zwiększenie ostrości liter i redukcję niechcianego efektu „prześwitywania Maxelektro.plПоскаржитись | 519 zł |
Epson Perfection V39II SK-EPS-147Szybkie skanowanie w wysokiej jakości Dzięki rozdzielczości 4800 dpi oraz wysokiej szybkości skanowania model V39II jest w st... щеanie łatwo i szybko produkować wysokiej jakości skany. Dzięki oprogramowaniu Epson Easy Photo Fix nawet stare fotografie będą wyglądały perfekcyjnie. Program pozwala osiągnąć znakomite efekty dzięki opcjom usuwania kurzu, przywracania wyblakłych kolorów i korekcji podświetlenia. Nawet zeskanowane dokumenty będą wyglądać świetnie. Skaner V39II został bowiem wyposażony w funkcje umożliwiające zwiększenie ostrości liter i redukcję niechcianego efektu „prześwitywania Komputronik.plПоскаржитись | 439 zł |
Skaner EPSON PV39IISkaner EPSON PV39II Skaner to urządzenie służące do przekształcania fizycznych obrazów, tekstów lub innych materiałów w posta... щеci cyfrowej. Działa podobnie jak... EmpikПоскаржитись | 469 zł |
Skaner Epson Perfection V39II A4Skaner Epson Perfection V39II A4 Niewielki rozmiar Dzięki rozdzielczości 4800 dpi oraz wysokiej szybkości skanowania skaner E... щеpson Perfection V39II A4 jest w stanie łatwo i szybko produkować wysokiej jakości skany. Dzięki oprogramowaniu Epson Easy Photo Fix nawet stare fotografie będą wyglądały perfekcyjnie. Program pozwala osiągnąć znakomite efekty dzięki opcjom usuwania kurzu, przywracania wyblakłych kolorów i korekcji podświetlenia. Mniejszy wpływ na środowisko Zasilanie i łączność skanera Epson Perfection V39II A4 zapewniane są poprzez pojedynczy kabel USB, dzięki czemu na biurku nie ma plątaniny kabli. Urządzenie ma także wbudowaną podstawę, co sprawia, że można wygodnie skanować w poziomie lub pionie, w zależności od ilości miejsca na biurku. Skaner Epson Perfection V39II A4 jest wykonany w 30% z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu. Ponadto dzięki technologii Epson ReadyScan LED urządzenie nie wymaga rozgrzewania, co pozwala zmniejszyć zużycie energii. Szybkie skanowanie w wysokiej jakości Sakner Epson Perfection V39II A4 wyposażony został w konfigurowalne przyciski, dzięki którym można łatwo i szybko skanować, kopiować, udostępniać i konwertować zdjęcia oraz dokumenty do wielostronicowy Vobis.plПоскаржитись | 449 zł |
Epson V39ii Flatbed Scanner Czarny B11B268401Epson Perfection V39II Skaner płaski 4800 x 4800 DPI A4 Czarny.Peryferia.Skanery. tradeinn.comДоставка: по Польщі Поскаржитись | 490 zł |
Серія Epson PerfectionПорівняти в таблиці →
від 4 999 zł
A4, планшетний, 6400x9600 dpi, слайд-модуль, інтерфейс: IEEE-1394
Відеоогляди
Epson Perfection V39 scanner Review - Complete Installation Process
30 квітня 2020112 318 переглядів
Epson Perfection V39 Scanner | Take the Tour
21 травня 201990 792 перегляда
Epson Perfection V39II Scanner Unboxing Setup Ultimate Guide #epson #v39ii #scanner #unboxing #setup
13 лютого 2024125 переглядів
Epson Perfection V39 Scanner Review| Epson|V39|Scanner
1 квітня 2023607 переглядів
Epson scanner v39 unboxing//Epson printer v39 unboxing//Epson perfection V39 || KGN TECH
27 вересня 2019365 переглядів
Epson Perfection V39 Scanner Review| Epson|V39|Scanner
1 квітня 2023663 перегляда
Review of the Epson Perfection V39 II Scanner
29 листопада 202312 497 переглядів
A Scanner For Sports Cards? | Epson Perfection V39 Review #sportscards
13 лютого 20233 646 переглядів
Epson Perfection V39 Scanner | Unboxing
26 вересня 2020763 перегляда
Epson Perfection V39 scanner Unboxing & Review - Complete Driver Installation Process in HINDI
23 липня 20203 715 переглядів
Epson Perfection V39 Color Photo and Document Scanner
23 березня 2020282 перегляда
Epson Perfection V39 Color Photo & Document Scanner Review, Test | Epson Scanner
2 листопада 20223 359 переглядів
UPDATE after using EPSON V39 Scanner review with 2020 new Mac mini
20 травня 20204 308 переглядів
EPSON V39 Scanner Review 2020
1 травня 20204 529 переглядів
Epson Perfection V39 Flatbed Scanner Unboxing
20 листопада 2019689 переглядів
Epson Perfection V39 Scanner Review : Scan All Type Document within a Second | Tech Unroot
3 вересня 202117 251 перегляд
Epson Perfection v39
14 травня 20185 821 перегляд
Video Review: Epson Perfection V39 Scanner
6 лютого 201753 460 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 688 zł
A4, протяжний, 600x600 dpi, автоподача, двостороннє сканування, Wi-Fi