Проєктор Epson EB-982W (V11H987040)
Фото 5 |
Яскравий проектор універсального призначення, який однаково добре себе проявляє як при стаціонарному варіанті розміщення, так і як мобільне рішення - важить модель 3.1 кг, а габарити її корпусу становлять 90x309x282 мм. В Epson EB-982W застосовується технологія матриць 3LCD, що просвічуються, що забезпечує яскраву і насичену кольоропередачу. У максимальному режимі світіння UHE-лампи проектор видає чітку картинку навіть у незатемнених приміщеннях — завдяки високому порогу світлового потоку до 4200 лм.
Реальна роздільна здатність його матриці становить 1280х800 пікселів, проте модель здатна коректно працювати з контентом Full HD роздільної здатності (1920х1080 пікселів). Пристрій відображає картинку на екрани калібру до 300 дюймів по діагоналі, підтримує функції зворотної проекції, автоматичної правки горизонтальних і вертикальних спотворень трапецієподібних, оснащується великим набором фізичних роз'ємів підключення (включаючи два HDMI-роз'єми). У навантаження модель отримала потужний 16-ватний динамік для звукового супроводу трансляцій.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Epson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Epson.
Купити Epson EB-982W
Epson EB-982W - Projecteur 3LCD - 4200 lumenów blanc - 4200 lumenów couleu | 3 158 zł |
Epson Projektor EB-982W - 3LCD projector - LAN - 1280 x 800 - 0 ANSI lumen | 3 418 zł |
Epson EB-982W PJ-EPS-352 | 3 399 zł |
Epson Eb-982w Projector Biały One Size / EU Plug V11H987040 | 3 689 zł |