Скейтборд Enuff Cherry Blossom
Фото 11 |
Enuff Cherry Blossom |
|
139 мм підвіска Decade з бушингами SHR жорсткістю 95А. Середній конкейв.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Enuff 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Enuff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Enuff Cherry Blossom
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Enuff Skateboards Cherry Blossom 8´´ Skateboard Wielokolorowy 32 Inches EN | 358 zł |
Deskorolka Enuff Cherry Blossom 8" | 405 zł |
Enuff Cherry Blossom Deskorolka 8" Black | 349 zł |
Enuff Skateboards Cherry Blossom 8´´ Skateboard Zielony,Biały 32 Inches EN | 359 zł |
Enuff Cherry Blossom Deskorolka 8" White Teal | 349 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →