Deskorolka Enuff Cherry Blossom
Zdjęcia 11 |
Enuff Cherry Blossom |
|
zawieszenie Decade 139mm z tulejami 95A SHR. Średnio wklęsły.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Enuff 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Enuff.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Enuff Cherry Blossom
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Enuff Skateboards Cherry Blossom 8´´ Skateboard Wielokolorowy 32 Inches EN | 358 zł |
Deskorolka Enuff Cherry Blossom 8" | 405 zł |
Enuff Cherry Blossom Deskorolka 8" Black | 349 zł |
Enuff Skateboards Cherry Blossom 8´´ Skateboard Zielony,Biały 32 Inches EN | 359 zł |
Enuff Cherry Blossom Deskorolka 8" White Teal | 349 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →