Ліхтарик EMOS 3W COB LED (P3888)
Фото 5 |
EMOS 3W COB LED |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EMOS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EMOS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EMOS 3W COB LED
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
EMOS COB LED latarka/lampa robocza lampa warsztatowa z 2 magnesami i hakam | 30 zł |
Latarka ręczna zasilana bateryjnie 3xAAA, 3W, 180Lm, czas pracy do 24h | 23 zł |
Latarka Emos Latarka LED COB 3W 3AAA - P3888 Emos | 22 zł |
Latarka LED COB 3W 200 lm 3× AAA | 32 zł |
Latarka Led Cob 3W / 3X Aaa | 27 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →