Latarka EMOS 3W COB LED (P3888)
Zdjęcia 5 |
EMOS 3W COB LED |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EMOS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EMOS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EMOS 3W COB LED
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
EMOS COB LED latarka/lampa robocza lampa warsztatowa z 2 magnesami i hakam | 30 zł |
Latarka ręczna zasilana bateryjnie 3xAAA, 3W, 180Lm, czas pracy do 24h | 23 zł |
Latarka Emos Latarka LED COB 3W 3AAA - P3888 Emos | 22 zł |
Latarka LED COB 3W 200 lm 3× AAA | 32 zł |
Latarka Led Cob 3W / 3X Aaa | 27 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →