Струни Elixir Acoustic Phosphor Bronze NW 12-String 10-47 (16152)
Elixir Acoustic Phosphor Bronze NW 12-String 10-47 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elixir 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elixir.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elixir Acoustic Phosphor Bronze NW 12-String 10-47
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Elixir Elixir 16152 Nanoweb 12 10-47 | 121 zł |
Elixir 16152 Zestaw 12 strun z brązu fosforowego NANOWEB 10-47 220969 | 165 zł |
Struny do gitary akustycznej ELIXIR Nanoweb 16152 Phosphor Bronze 10-47 + | 170 zł |
Elixir 16152 12 String Phosphor Bronze Light (10-47) NW - struny akustyczn | 120 zł |
Elixir 16152 Nanoweb struny do gitary 12 strunowej 10-47 | 77 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →