Struny Elixir Acoustic Phosphor Bronze NW 12-String 10-47 (16152)
Elixir Acoustic Phosphor Bronze NW 12-String 10-47 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elixir 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elixir.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Elixir Acoustic Phosphor Bronze NW 12-String 10-47
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Elixir Elixir 16152 Nanoweb 12 10-47 | 121 zł |
Elixir 16152 Zestaw 12 strun z brązu fosforowego NANOWEB 10-47 220969 | 165 zł |
Struny do gitary akustycznej ELIXIR Nanoweb 16152 Phosphor Bronze 10-47 + | 170 zł |
Elixir 16152 12 String Phosphor Bronze Light (10-47) NW - struny akustyczn | 120 zł |
Elixir 16152 Nanoweb struny do gitary 12 strunowej 10-47 | 77 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →