Мікрофон Elgato Wave 3 (10MAB9911)
Відео 22Фото 33 |
Elgato Wave 3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elgato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elgato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elgato Wave 3
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Elgato Wave3 mikrofon USB premium o studyjnej strumieniowania podczastów g | 559 zł |
ELGATO Mikrofon ELGATO Wave:3 Czarny | 589 zł |
Elgato Wave:3 - Premium USB Condenser Microphone | 701 zł |
ELGATO Mikrofon Wave:3 UHELGM000000003 | 749 zł |
Elgato Wave 3 MIK-ELG-002 | 799 zł |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →