Посудомийна машина Electrolux ESF 2400 OW білий
Фото 6 |
Компактна посудомийна машина має скромні габарити 43.8х55х50 см і відмінно підійде для невеликої кухні. Разом з розмірами зменшилася і ємність моделі: всередині розташована лише одна корзина з відділенням для столових приладів, за раз можна помити максимум 6 комплектів посуду. При цьому за один цикл машина витрачає менше 7 літрів води. На вибір є 6 програм: 20-хвилинна, Еко (55 градусів), делікатна (для скляних приладів), Інтенсивна (70 градусів), щоденна (65 градусів) і швидка (40 хвилин).
Electrolux ESF 2400 ow використовує конденсаційну сушку, коли волога природним шляхом випаровується з поверхні посуду, і дозволяє відкласти старт роботи на період від 1 до 24 годин. Також є індикатори наявності солі і ополіскувача, система захисту від протікання, звичні кнопкові перемикачі для управління і LED дисплей, що відображає вибрані настройки і час, що залишився до закінчення циклу.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Купити Electrolux ESF 2400 OW білий
Усі ціни 7 →Electrolux Zmywarka stołowa z serii 600 55 cm ESF2400OW wolna instalacja p | 1 810 zł |
ELECTROLUX Zmywarka ELECTROLUX ESF2400OW Biały | 1 349 zł |
Electrolux Seria 8 ESF2400OW | 1 349 zł |
Electrolux ESF2400OW 55cm | 1 349 zł |
ELECTROLUX ESF2400OW >> SPRAWDŹ JAK OSZCZĘDZAĆ NA ZAKUPACH W NEO24.P | 1 179 zł |
Модель ESF 2400 OW від Electrolux стане чудовим рішенням для тих, хто шукає компактну альтернативу стандартним посудомийним машинам. Ось що робить її визначною.
Організація внутрішнього простору
Ця посудомийна машина з висотою корпусу менше 44 см ідеально підходить для встановлення в обмежених просторах кухні. Усередині знаходиться один висувний кошик, розрахований на 6 комплектів посуду, а також спеціальний кошик для столових приладів, призначений для зручного завантаження ложок, виделок та ножів.
Популярні програми миття
Користувачам доступно шість автоматичних програм, включаючи щоденну, інтенсивну, економічну, делікатну, швидку та спеціальну програму «Вечірка». Ця остання програма особливо корисна для швидкої обробки забрудненого посуду за 20 хвилин — ідеально підходить для моментів, коли необхідно швидко перейти від основних страв до десертів на вечірках.
Ефективність та якість
Модель Electrolux ESF 2400 OW відрізняється економічним споживанням води та енергії, має конденсаційну сушку, де волога з поверхні посуду випаровується природним чином. Оснащена цифровим дисплеєм та таймером відкладеного старту до 24 годин, що додає зручності в експлуатації. Крім того, посудомийка може похвалитися високою якістю матеріалів і складання.
Модификації Electrolux ESF 2400 OW
Ціни на Electrolux ESF 2400 OW |
---|---|---|---|---|
Electrolux ESF 2400 OW білий | від 1 179 zł | 7 пропозицій | ||
Electrolux ESF 2400 OS сріблястий | від 1 229 zł | 7 пропозицій | ||
Electrolux ESF 2400 OK чорний | від 1 299 zł | 6 пропозицій |