Zmywarka Electrolux ESF 2400 OW biały
Zdjęcia 6 |
Kompaktowa zmywarka ma skromne wymiary 43,8x55x50 cm i doskonale nadaje się do małej kuchni. Wraz z wymiarami zmniejszyła się również pojemność modelu: w środku znajduje się tylko jeden kosz z przegródką na sztućce, jednorazowo można myć maksymalnie 6 kompletów naczyń. Jednocześnie maszyna zużywa mniej niż 7 litrów wody w jednym cyklu. Do wyboru jest 6 programów: 20-minutowy, eko (55 stopni), delikatny (do szkła), intensywny (70 stopni), dzienny (65 stopni) i szybki (40 minut).
Electrolux ESF 2400 OW wykorzystuje suszenie kondensacyjne, kiedy wilgoć w naturalny sposób odparowuje z powierzchni naczyń i pozwala na opóźnienie rozpoczęcia pracy o okres od 1 do 24 godzin. Istnieją również wskaźniki obecności soli i nabłyszczacza, system ochrony przed wyciekami, zwykłe przełączniki do sterowania oraz wyświetlacz LED, który wyświetla wybrane ustawienia i czas pozostały do zakończenia cyklu.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Electrolux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Electrolux.
Kup Electrolux ESF 2400 OW biały
Wszystkie ceny 7 →Electrolux Zmywarka stołowa z serii 600 55 cm ESF2400OW wolna instalacja p | 1 810 zł |
ELECTROLUX Zmywarka ELECTROLUX ESF2400OW Biały | 1 349 zł |
Electrolux Seria 8 ESF2400OW | 1 349 zł |
Electrolux ESF2400OW 55cm | 1 349 zł |
ELECTROLUX ESF2400OW >> SPRAWDŹ JAK OSZCZĘDZAĆ NA ZAKUPACH W NEO24.P | 1 179 zł |
Model ESF 2400 OW firmy Electrolux to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących kompaktowej alternatywy dla standardowych zmywarek. To właśnie czyni ją wyjątkową.
Organizacja przestrzeni wewnętrznej
Dzięki wysokości ramy mniejszej niż 44 cm zmywarka ta idealnie nadaje się do montażu w ciasnych przestrzeniach kuchennych. Wewnątrz znajduje się jeden wysuwany kosz przeznaczony na 6 kompletów naczyń, a także specjalny kosz na sztućce przeznaczony do wygodnego ładowania łyżek, widelców i noży.
Popularne programy prania
Użytkownicy mają do dyspozycji sześć programów automatycznych, m.in. Dzienny, Intensywny, Ekonomiczny, Delikatny, Szybki i Specjalny program Party. Ten ostatni program szczególnie przydaje się do szybkiego oczyszczenia lekko zabrudzonych naczyń w 20 minut – idealnie sprawdza się w sytuacjach, gdy trzeba szybko przejść od dań głównych do deserów na przyjęciach.
Wydajność i jakość
Model Electrolux ESF 2400 OW charakteryzuje się oszczędnym zużyciem wody i energii oraz posiada suszenie kondensacyjne, gdzie wilgoć z powierzchni naczyń w sposób naturalny odparowuje. Wyposażony w cyfrowy wyświetlacz oraz timer z opóźnionym startem aż do 24 godzin, co zwiększa wygodę obsługi. Ponadto zmywarka może pochwalić się wysoką jakością materiałów i wykonania.
Modyfikacje Electrolux ESF 2400 OW
Ceny na Electrolux ESF 2400 OW |
---|---|---|---|---|
Electrolux ESF 2400 OW biały | od 1 179 zł | 7 oferty | ||
Electrolux ESF 2400 OK czarny | od 1 299 zł | 6 oferty | ||
Electrolux ESF 2400 OS srebrny | od 1 229 zł | 7 oferty |