Заглибний насос Einhell GH-DP 7835
Einhell GH-DP 7835 продуктивнівідцентровийпоплавковий вимикач |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Купити Einhell GH-DP 7835
Усі ціни 6 →Einhell Gh-Dp 7835 Pompa do Brudnej Wody Czarny/Czerwony 15700 l/h 4170682 | 215 zł |
Pompa do wody EINHELL GC-DP 7835 elektryczna | 300 zł |
Einhell Pompa Szlamowa GC-DP 7835 (4170682) | 260 zł |
Pompa ściekowa Einhell GC-DP 7835 | 265 zł |
Насос з Піднебесної Einhell GH-DP 7835 вирішує завдання з перекачування забруднених рідин і подачі води для зрошення і поливу садово-городніх угідь. Якість збірки у моделі пристойне, а ціна — демократична. Але про все по порядку.
Нержавіюча сталь
Рама і приводний вал заглибного агрегата виготовлені з нержавіючої сталі. А це, зі свого боку, гарантує тривалий експлуатаційний ресурс приладу і його несхильність корозії. Зовнішня оболонка насоса — ударостійка пластмаса. Потенційно труднощі можуть виникнути хіба що з нею, та й то при необережному поводженні з агрегатом.
Відкачування води
780-ватний електромотор моделі справляється з висотою підйому до 8 м. Притому «стеля» максимальної продуктивності перекачується рідини дорівнює 15.7 кубометрів. Максимальний розмір транспортуються насосом абразивних частинок не повинен перевищувати 35 мм. В іншому випадку підвищується ризик передчасного виходу з ладу крильчатки пристрою і, власне, насосної частини.
Стражник-поплавок
У додатковому арсеналі Einhell GH-DP 7735 є поплавковий вимикач, який відключає двигун насоса при досягненні мінімально допустимого рівня води (близько 40 мм). Загалом модель є одним з найбільш привабливих варіантів по співвідношенню «ціна/якість», коли мова заходить про нечастому використанні в домашніх умовах.