Світильник EGLO Valdeo 96241
EGLO Valdeo 96241 мідний чорний |
|
Корпус моделі може бути представлений в чорному кольорі (модифікація 96239).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EGLO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EGLO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EGLO Valdeo 96241
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Eglo 96241 - Kinkiet zewnętrzny VALDEO 1xE27/60W EG96241 | 271 zł |
Kinkiet EGLO Valdeo, 96241, 60W/E27 | 200 zł |
Eglo VALDEO 96241 kinkiet 1x60W/E27 | 182 zł |
96241 Valdeo EGLO | 160 zł |
Kinkiet zewnętrzny VALDEO 96241 - EGLO ⚡ Zamów tel ☎ 533-810-034 | 200 zł |
Модификації EGLO Valdeo 96241
Ціни на EGLO Valdeo 96241 |
---|---|---|---|---|
EGLO Valdeo 96241 | від 160 zł | 5 пропозицій | ||
EGLO Valdeo 96239 | від 200 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →