Навушники
Edifier X5 Lite
Фото 14 |
Edifier X5 Lite |
|
Ігровий режим, тривалий час автономної роботи з кейсом.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edifier X5 Lite
Усі ціни 18 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Edifier X5 Lite Słuchawki Bluetooth naprawdę Sem słuchawki douszne com mik | 304 zł |
Dokanałowe Edifier X5 Lite Białe SL-BT-EIE-0043 | 130 zł |
Słuchawki dokanałowe EDIFIER X5 Lite Czarny | 119 zł |
Edifier Słuchawki TWS Edifier X5 Lite (czarne) | 139 zł |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →