Очищувач повітря Dyson Purifier Humidify + Cool Formaldehyde PH04
Відео 7Фото 15 |
Dyson Purifier Humidify + Cool Formaldehyde PH04 |
|
3 в 1: очищує, зволожує та вентилює. Каталітичний фільтр Dyson безперервно вловлює та розщеплює молекули формальдегіду на воду та вуглекислий газ. Знищує бактерії завдяки УФ лампі.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dyson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dyson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dyson Purifier Humidify + Cool Formaldehyde PH04
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
PH04 - Dyson Purifier Wilmidify fajny Autoreact 856131 | 3 808 zł |
DYSON Oczyszczacz z nawilżaniem powietrza DYSON Purifier Humidify+Cool For | 3 799 zł |
Oczyszczacz powietrza z wentylatorem DYSON Purifier Humidify+Cool PH04 379 | 3 799 zł |
Dyson Purifier Humidify + Cool Formaldehyde PH04 Nawilżanie powietrza | 3 799 zł |
Dyson PH04 Purifier HumidifyCool Formaldehyde 3 w 1 biały/złoty wentylator | 4 958 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →