Очищувач повітря Dyson Purifier HEPA Cool Formaldehyde TP09 (497043-01)
Відео 2Фото 10 |
Dyson Purifier HEPA Cool Formaldehyde TP09 |
|
Датчик визначає наявність формальдегіду в повітрі та видаляє його за допомогою каталітичного фільтра.
Підключається до системи розумного будинку Wi-Fi за допомогою програми.
Обертання пристрою в межах 350° налаштовується у програмі Dyson Link.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dyson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dyson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dyson Purifier HEPA Cool Formaldehyde TP09
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dyson TP09 Premium oczyszczacz powietrza Purifier Cool formaldehydy białe | 3 282 zł |
DYSON Oczyszczacz powietrza DYSON Purifier Cool Formaldehyde TP09 Złoty | 3 299 zł |
Dyson Purifier Cool Formaldehyde | 2 982 zł |
Oczyszczacz powietrza Dyson TP09 | 2 982 zł |
Oczyszczacz powietrza z wentylatorem DYSON Purifier Cool Formaldehyde TP09 | 2 900 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →