Зимова шина Dunlop Winter Sport 5 215/60 R17 96H
Відео 5Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Dunlop Winter Sport 5 215/60 R17 96H 215/60 R17 96 H 215/60 R17 100 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dunlop 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dunlop.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dunlop Winter Sport 5 215/60 R17 96H
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Opona Dunlop 215/60R17 WINTER SPORT 5 SUV 96 H - opony terenowe 578641 | 594 zł |
Dunlop Winter Sport 5 (215/60 R17 96H) 578641 | 589 zł |
Dunlop Winter Sport 5 ( 215/60 R17 96H, SUV ) | 950 zł |
Dunlop Winter Sport 5 ( 215/60 R17 96H, SUV ) 532351 | 939 zł |
Opona 4X4 zimowa DUNLOP Winter Sport 5 SUV 215/60 R17 96H Darmowa dostawa | 596 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Dunlop Winter Sport 5 215/60 R17 96H
Ціни на Dunlop Winter Sport 5 215/60 R17 96H |
---|---|---|---|---|
Dunlop Winter Sport 5 215/60 R17 96H | від 589 zł | 9 пропозицій | ||
Dunlop Winter Sport 5 215/60 R17 100V | від 645 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →