Powerbank Dudao K14S 5000
Фото 8 |
Dudao K14S 5000 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dudao 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dudao.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dudao K14S 5000
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bezprzewodowy Power Bank Z Magsafe 5000Mah | 140 zł |
Bezprzewodowy powerbank Dudao K14S MagSafe 10W 5000mAh + metalowy adapter | 79 zł |
Powerbank 5000mAh magnetyczny z ładowarką indukcyjną MagSafe czarny | 68 zł |
Dudao bezprzewodowy powerbank MagSafe 10W (5W Magsafe) 5000mAh + metalowy | 88 zł |
Dudao Bezprzewodowy Powerbank Magsafe 5000Mah Czarny (K14S) | 108 zł |
ще 3 пропозиції