Корм для собак Dr.Seidel Snacks Fresh Breath 90 g
Dr.Seidel Snacks Fresh Breath 90 g |
|
Повноцінні ласощі для собак, збагачені хлорофілом та юккою Шідігера. Хлорофіл – дезодорант, що нейтралізує неприємний запах з рота. Юкка пригнічує зростання бактерій, що розкладають сечовину, тим самим зменшуючи інтенсивність запаху собак.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dr.Seidel Snacks Fresh Breath 90 g
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dr Seidel Dr Seidel Smakołyki przysmak dla psów na świeży oddech 1 kg | 13 zł |
Dr Seidel SMAKOŁYKI DR SEIDEL - ŚWIEŻY ODDECH 90g | 18 zł |
Dr Seidel Smakołyki dla Psów na ŚWIEŻY ODDECH 90g DARMOWA DOSTAWA + 3CASHB | 9 zł |
Smakołyki dla psa DR SEIDEL Świeży Oddech, 90 g | 10 zł |
DR SEIDEL SMAKOŁYKI na świeży oddech dla psów 90 g | 12 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →